kosmoMED Kosmetologia Estetyczna - Grudziądz

Gabinet kosmetologii estetycznej kosmoMED powstał z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość usług i profesjonalne doradztwo z zakresu kosmetologii estetycznej i leczniczej. W Naszym salonie wykonujemy zabiegi w oparciu o urządzenia wykorzystujące najnowszą technologię oferowaną przez rynek kosmetologiczny, aby móc osiągnąć oczekiwane efekty, by wyglądać młodo, zdrowo i olśniewająco.
Twój komfort i wysoka satysfakcja jest dla Nas najważniejsza, dlatego staramy się, abyś od początku do samego końca czuła, że jesteś we właściwych rękach. Pozwól Nam o siebie zadbać :)


Dane teleadresowe - kosmoMED Kosmetologia Estetyczna

Adres: Paderewskiego 20, 86-300 Grudziądz
Telefon: 603413444

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.